O Jiffy

O Jiffy
 
    Jiffy International AS od wielu lat jest światowym liderem w produkcji przyjaznych środowisku systemów rozmnażania roślin, systemów hydroponicznych, pojemników i podłoży dedykowanych dla przemysłu  ogrodniczego.
Przekształcając zasoby odnawialne, opiera się na materiałach biologicznych takich jak torf, włókno kokosowe, miąższ i inne ekologiczne źródła i skrobie roślinne, Jiffy od wielu lat pozostaje jednym z czołowych przedstawicieli zrównoważonej gospodarki na rynku rolniczym i ogrodniczym.
Jiffy jest globalnie działającą firmą, posiadającą zakłady produkcyjne strategicznie rozmieszczone w pobliżu torfowisk w Kanadzie, Danii i Norwegii, gdzie wytwarzane są doniczki torfowe i systemy paletkowe Jiffy-7.
    Jiffy wydobywa własny torf z torfowisk bałtyckich, Szwecji i Kanadzie, wytwarza wysokiej jakości mieszanki w Holandii, Estonii, Szwecji i Stanach Zjednoczonych, produkuje (PREFORMA bonding plugs) W Holandii, Stanach Zjednoczonych, Japonii i manufakturuje pełnowartościową linię produktów z włókna kokosowego we własnych zakładach na Sri Lance.
    Jiffy przestrzega najwyższych standardów ochrony środowiska, dostarcza również  najwyższej jakości – w wielu przypadkach certyfikowanych – produktów dla swoich Klientów. W dzisiejszych czasach profesjonalny hodowca polega na najlepszej pomocy technicznej wybranych produktów jako podstawie swoich przedsięwzięć.
    Doradcy Jiffy są wysoce wykwalifikowani i doświadczeni w zakresie przemysłu ogrodniczego, dysponują wiedzą pozwalającą na udzielenie profesjonalnych odpowiedzi na  trudne pytania początkujących hodowców, polegają również na wsparciu produkt menagera, posiadającego integralną wiedzę na temat każdego z produktów oferowanych przez Jiffy.
Międzynarodowi dystrybutorzy lokalni zapewniają łatwy i szybki dostęp do produktów Jiffy w każdym zakątku świata.
Najlepsze produkty, szybkie dostawy i wsparcie techniczne dla przemysłu ogrodniczego na skalę globalną – to właśnie sedno działalności Jiffy.
 
Firma AGAWA Paweł Przytuła jest dystrybutorem doniczek torfowych i innych produktów proponowanych przez firmę Jiffy w Polsce.